• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Blu Studio 5.0 LTE Resmi Olarak Duyuruldu

Android akıllı telefonlarının yeni üyesi Blu Studio 5.0 LTE, resmi olarak duyuruldu.

ABD Miami merkezli üretici olan BLU Products, yeni telefonu Blu Studio 5.0 LTE’yi duyurdu. Telefonun tasarımı Nokia’nın Windows Phone modellerine benzediği açıkça göze çarpıyor. Blu Studio 5.0 LTE’nin 4 farklı renk seçeneği bulunuyor.( Beyaz, Sarı, Turuncu ve Pembe)

Blu Studio 5.0 LTE, 860×540 piksel çözünürlüğüne sahip, qHD ekranı bulunan bir akıllı telefon.4 çekirdekli 1.4 G Hz hızında çalışan bu cihaz, Qualcomm Snapdragon 400 yonga işlemciye sahip.

4 GB dahili depolama alanı bulunan modelin ayrıca 1 GB Ram belleği bulunuyor. 8 megapiksel arka kamerası bulunan Blu Studio 5.0 LTE, 1080p Full HD video kaydı yapabiliyor. Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemi ile çalışan bu cihazın ayrıca Micro SD kart desteği bulunuyor.Blu Studio 5.0 LTE 2

2000 mAh tipi bataryası bulunan telefonun satışı ise Haziran ayında ABD’de de Walmart, Amazon ve Best Buy’dan gerçekleşecek. Türkiye’de ne zaman satışına başlanacağı ise ilerleyen günlerde belli olacak.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

bu yazıya 1 yorum var
AHMET 03 Mayıs 2014 / 03:55

Ahmet Öztürk
Bugün, 03:37
VADAFONUN ÜÇKAGITÇILIGI NA DÜŞMEYN arkadaşlar vadafonun kampanyalı hatları tuzak olabilir müşteri hizmetleri yanlış yönlendirip yanlış bilgi veriyor dikkat edin hattımı kapatmaya gittim bana müşteri hizmetlerini arayın dediler aradım hattımı kapatmak istiyorum dedim kampanyasının bitmesine 5 gün vardı sordum müşteri hizmetlerine bana şu an kapattıgım zaman ne kadar ödemem lazım dedim bana dediki 47 ytl artı 10 ytl de vergi toplam 57 ytl ödediginiz zaman hattınızı kapatabilirsiz bende tamam dedim kapattım hesap kesin tarihi ay sonu dediler bende ay sonu gittim dedilerki sistem arızalı ertesi gün gittim yine arızalı dediler 2 gün sonra giitim bana 141 ytl lik fatura borcu çıkardılar bu neyin borcu dedim bana internet borcu dediler 1 sene boyunca hiç böyle bi fatura gelmedi kapattıgım zaman bana böyle bi fatura çıkardılar ayıp ayıp ve aylık 35 ytl lik kampanyadayım 20 gün içinde 104 ytl lik internet kullanmışım müşteri hizmetlerini aradım size 24 saat içinde bilgi vericez dediler 60 saat oldu hala bilgi vericekler dün yine aradım bana yine 24 saat içinde bilgi verceni söyledi 30 saat daha geçti hala bilgi verecekler ve müşteri hizmetlerinin verecegi bilgiyi beklerken faturanın son günü geçti bide utanmadan faizini isticekler ya bu kadar karaktersiz bi firma olurmu dikkat edin ben düştüm tuzaga siz düşmeyin