Boyutsal Fotoğrafçılık Uygulaması: Fyuse

Akılı telefonların sayısı her geçen gün arttıkça, mobil uygulamaların da sayısı artmaya başlıyor. Özellikle en çok da fotoğraf düzenleme uygulamaları tercih ediliyor. En farklı fotoğrafa sahip olmak için yeni bir uygulama var. Adı Fyuse.

Tek yönlü fotoğraflardan kurtulmak ve manzara fotoğraflarının panoramik çekimlerinden tatmin olmuyorsanız Fyuse ile tanışın. 3 boyutlu, dinamik ve interaktif fotoğrafları iPhone ve iPad ile çekebileceksiniz.

Tek boyutlu fotoğrafçılık artık son buluyor. Fyuse ile selfie’leriniz bile herkesten farklı olacak. Yalnızca sizi değil etrafınızı da fotoğraf karesine alarak daha geniş selfi’ler çekebileceksiniz. Hatta dinamik panoramalar çekebilir, çektiğiniz bir nesneyi interaktif bir hale dönüştürebilirsiniz.

Fyuse uygulaması ile fotoğraf çekerken telefonunuzu biraz sallamanız gerekiyor. Böylelikle siz hareket halindeyken Fyuse uygulaması ile daha çok görüntü karesi yakalamış olursunuz.

Fyuse uygulaması zaman değil mekan odaklı çalışıyor. Kullandığı 3 boyutlu sistemi ile fotoğraflar boyutsal fotoğraf haline geliyor. Kendiliğinden hareketleri düzleştiriyor, aradaki boşlukları kapatıyor.

Fyuse uygulamasını iOS için ücretsiz olarak aşağıdan indirebilirsiniz.

[market link=” https://itunes.apple.com/us/app/fyuse/id862863329?mt=8 ” icon=”iOS”]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.