• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Bu Haftanın En İyi 5 Uygulaması

Bu hafta çıkan en iyi uygulamalardan haberdar olmadıysanız, işte o 5 uygulama:

Lost Civilization / Kayıp Uygarlık

Bağımlılık yapan bir oyun daha. Arkeolog bir kadının macerasından oluşan bu oyun, 4.99 Dolar ve sadece iOS için uyumluluk sağlıyor.

Fever

Hem iOS hem de Android için uyumlu olan bu uygulama, yerel etkinliklerden haberdar olmanızı sağlıyor. Kişinin isteklerine ve sosyal hayatına uygun seçtiği tarzda etkinliklerin bir listesi oluşturuluyor.

Instapaper

Instapaper, kaydedilen makalelerin istediğiniz kısmını işaretleyebilmenizi sağlıyor. İşaretlenen bölümler belirlenen bir dosyada kaydedilebiliyor. Bu uygulama hem Android için hem de İOS işletim sistemi için indirilebilir durumda. Fiyatı da 3.99 Dolar.

oSnap

Bu uygulama, Selfie tutkunlarının ilgisini çekebilir. Tek elle birçok şeyi yapabielceğiniz bu uygulama da telefonu salladığınız taktirde ön yada arka kameraya geçişler yapabiliyorsunuz. Herhangi bir yere dokunulduğunda fotoğraf çekmenizi sağlıyor. Uygulama henüz iOS işletim sistemi için mevcut. Fiyatı ise 0.99 Dolar.

The Timeliner

Facebook zaman tüneli sayesinde kullanıcılar geçmişe giderek hangi paylaşımları ne zaman yaptıklarını görebiliyorlar. Ama paylaşım yapılmadığı zamanlarda tünelde boşluklar olabiliyor. Bu uygulama da size o boşlukları göstererek fotoğraf paylaşımlarının nerede yapılacağını gösteriyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.