CamScanner – Phone PDF Creator – Android Uygulaması

Android cihazınızı mobil bir resim ve doküman tarayıcısına dönüştürün.

CamScanner android uygulaması ile bilgisayar ortamında görmek ve düzenlemek istediğiniz tüm dokümanları ve resimleri uygulamada taratarak PDF formatında görüntüleyebilirsiniz.

İş ortamında size büyük kolaylıklar sağlayabilecek CamScanner android uygulamasının kullanımından ve uygulama ile yapabileceklerinizden bahsedelim.

CamScanner android uygulamasıyla cihazınızın kamerasını kullanarak taramak istediğiniz belgenin görüntüsünü alın. Uygulama otomatik olarak gerekli düzenlemeleri yapacaktır. Sonraki ekranda parlaklık ayarlamaları ve görüntünün köşelerinin düzeltilmesi için kılavuz çizgileri var. Kılavuzu kullanarak düzenledikten sonra dosyanız uygulamaya kaydoluyor. Artık ister görüntü şeklinde ister word belgelerinize koymak ve düzenlemeler yapmak için PDF şeklinde kaydedebilirsiniz.

CamScanner android uygulaması ile yapılabilecek işlemlere bir örnek verecek olursak bu uygulama ile kimlik fotokopisi çektirmek için evden çıkmanıza gerek kalmayacak. Kimliğinizi android uygulaması ile tarayarak gereken ayarlamaları yapıp PDF olarak kaydedip, yazıcınızdan siyah-beyaz görüntüsünü alabilirsiniz. Bu şekilde küçük işlemleri, ayrıca para vermeden veya yardım almadan kendi kendinize yapabileceğiniz, kullanımı da bir o kadar kolay olan CamScanner android uygulamasını sizlere öneriyoruz.

Ayrıca android uygulamasının internet sayfasından giriş yaparak belgelerinizi düzenleyebilirsiniz.

CamScanner Phone PDF Creator android uygulaması Google Play’de 95 bin kez indirilmiş ve 4.5 yıldız değerine sahip.

Tüm Yorumlar

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.