CamScanner – Phone PDF Creator – Android Uygulaması

CamScanner – Phone PDF Creator – Android Uygulaması

Android cihazınızı mobil bir resim ve doküman tarayıcısına dönüştürün.

CamScanner android uygulaması ile bilgisayar ortamında görmek ve düzenlemek istediğiniz tüm dokümanları ve resimleri uygulamada taratarak PDF formatında görüntüleyebilirsiniz.

İş ortamında size büyük kolaylıklar sağlayabilecek CamScanner android uygulamasının kullanımından ve uygulama ile yapabileceklerinizden bahsedelim.

CamScanner android uygulamasıyla cihazınızın kamerasını kullanarak taramak istediğiniz belgenin görüntüsünü alın. Uygulama otomatik olarak gerekli düzenlemeleri yapacaktır. Sonraki ekranda parlaklık ayarlamaları ve görüntünün köşelerinin düzeltilmesi için kılavuz çizgileri var. Kılavuzu kullanarak düzenledikten sonra dosyanız uygulamaya kaydoluyor. Artık ister görüntü şeklinde ister word belgelerinize koymak ve düzenlemeler yapmak için PDF şeklinde kaydedebilirsiniz.

CamScanner android uygulaması ile yapılabilecek işlemlere bir örnek verecek olursak bu uygulama ile kimlik fotokopisi çektirmek için evden çıkmanıza gerek kalmayacak. Kimliğinizi android uygulaması ile tarayarak gereken ayarlamaları yapıp PDF olarak kaydedip, yazıcınızdan siyah-beyaz görüntüsünü alabilirsiniz. Bu şekilde küçük işlemleri, ayrıca para vermeden veya yardım almadan kendi kendinize yapabileceğiniz, kullanımı da bir o kadar kolay olan CamScanner android uygulamasını sizlere öneriyoruz.

Ayrıca android uygulamasının internet sayfasından giriş yaparak belgelerinizi düzenleyebilirsiniz.

CamScanner Phone PDF Creator android uygulaması Google Play’de 95 bin kez indirilmiş ve 4.5 yıldız değerine sahip.

Yazar Hakkında

Sinan

26 yaşındaki editör Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Özellikle teknoloji dünyasındaki yenilikleri paylaşmayı sever ve bu paylaşımlardan bir şeyler öğrenilmesini ister.

Benzer yazılar

2 Yorum

  1. Halis Özerk

    Sinan bey merhaba,
    camscanner programından onlarca belge taradım. benim için çok önemli resmi belgelerdi. Sonra telefonumu bilgisayarıma bağladım, PDF belgelerimi orada göremedim, bilgisayarınızla senkronize edin mesajını tıkladım sonra ekranda görünen belgeleri içe aktar mesajına da tıkladım. Ancak şu anda cep telefonumda hiçbir klasörde (belgelerim, resimlerim, albüm vs.) bu belgeleri göremiyorum. Camscanner’ in tüm belgelerinde de yok. Belgelerim nereye aktarılmış olabilir, nasıl ulaşabilirim, yardım edebilirseniz çok sevinirim. Çünkü bunların hemen hemen hepsi akademik çalışmalarımla ilgili belgelerdi. Sağlıcakla kalın.

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.