• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Carmageddon – Android Yarış Oyunu

Efsane bilgisayar oyunu Carmageddon’u artık android cihazlarda oynayabilirsiniz.

Bir neslin oynadığı ilk bilgisayar oyunu olarak akıllardan çıkmayan Carmageddon artık bilgisayarda bulunamıyor ancak android ile geri dönüşünü yakalamaya çalışıyor.

Android oyunu yarıştan çok çarpışma, kaos, çılgınlık ve eğlence kavramları üzerine yoğunlaşan bir tecrübe sunuyor.

Carmageddon android oyunun ana ekranı çok karışık gibi görünse de 3-4 dakika oynadıktan sonra her şey açıklığa kavuşuyor. Ekranın sol alt tarafını yön tuşları, sağ alt tarafı ise gaz ve fren tuşları oluşturuyor. Aynı zamanda kontrol şeklini ayarlardan değiştirebiliyorsunuz.

Aslında bu karışıklık oyunun felsefesini oluşturuyor. Yarış esnasında bile nereye gittiğinizi unutup kendinizi diğer arabalara çarpmak için uğraşırken buluyorsunuz. Oyundan bir kareyi sizinle paylaşalım.

carmageddon_free

Carmageddon android oyununun Play’de ücretli ve ücretsiz versiyonları mevcut. Oyunun ücretsiz versiyonu 5 bin kez ücretli versiyonu ise 6 bin kez indirilmiş. Oyun severler tarafından beğenilen bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.

Carmageddon android oyununun Play’deki yıldız değeri ise 4.9 neredeyse tam puan!

Sinan

Yazar: Sinan

#editör

26 yaşındaki editör Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Özellikle teknoloji dünyasındaki yenilikleri paylaşmayı sever ve bu paylaşımlardan bir şeyler öğrenilmesini ister.

391 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.