Chrome’a 3D Touch Desteği Geldi!

En fazla tercih edilen web tarayıcılarından biri olan Google Chrome, iOS kullanıcıları için yeni bir güncelleme yayınladı. Öncelikle Chrome’un Beta versiyonu için yayınlanan güncelleme, iPhone 6S ile gün yüzüne çıkan 3D Touch desteğini yine Chrome için kullanıma sunuldu.

iOS kullanıcıları için güncellenen Chrome tarayıcısı, 3D Touch özelliğini deneyimleme imkanı tanıyor. Yani telefonunuz 3D Touch özelliğini destekliyorsa menüden Chrome uygulamasına uzun bastığınızda Chrome menüsünü açıp, “yeni sekme” ve “gizli sekme aç”, “sesli arama” gibi menülere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Peek ve Pop eylemlerini de uygulamada kullanma şansınız bulunuyor.

Peek hareketi ile içeriğe giriş yapmadan sadece önizleme yaparak görüntüleyebiliyorsunuz. Bu sırada Pop hareketi yaptığınızda ise içeriğe tam olarak erişim sağlamış oluyorsunuz. Yeni güncellenen Google Chrome uygulaması, şu an için Beta kullanıcıları için yayınlandı. Bu kullanıcılar tarafından test edildikten sonra olumsuz bir durum ile karşılaşılmadığı taktirde herkes için kullanıma sunulacak.

Görüntülemeler
71
Konu Kategorileri:
iOS Uygulamaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.