Çift Taraflı 1080p Ekrana Sahip Gionee W900 ile Tanışın

Gionee-W900.jpg

Dünyada akıllı telefon teknolojisi her geçen gün gelişedursun, Gionee herkesi şaşırtacak bir telefon ile kendini bir anda manşetlere taşıdı. Gionee W900 modelinde bulunan iki ekran da 1080p katlitesinde!

Gionee, batı piyasasında bilinen en meşhur Çinli üreticilerden aslında. Dünyanın en ince akıllı cihazları olan Elife S5 ve Elife E5.1 model telefonlarının da üreticisi. Şimdilerde firma, bir başka modeliyle de manşetleri süslemek istiyor. Gionee, bunun için iki ekranı da 1080p kalitesinde olan W900’ü tanıttı.

Gionee’nin bu şaşırtıcı modeli, Çin’de çok meşhur olan Samsung’un kapaklı modellerini andırıyor. 1920×1080 çözünürlüğündeki 4 inçlik ekranın 550 ppi değerinde inanılmaz bir piksel yoğunluğuna sahip olduğunu belirtelim.

W900’de Android Kitkat 4.4 sürümü bulunuyor. 172 gram ağırlığındaki cihazın 14,8mm kalınlığı bulunuyor. 4 Çekirdekli 1,5 GHz işlemciye sahip olan cihazın 2 GB RAM’i ve 16 GB dâhili hafızası bulunuyor. LTE teknolojisine sahip olan cihazın ayrıca 2050 mAh gücünde pili bulunuyor.

Şu anda W900’ün fiyatıyla ilgili hiçbir duyuru yapılmadı. Ayrıca ilk başlarda cihazın sadece Çin’de satılması bekleniyor. Dolayısı ile cihazı almak isteyenlerin ufak bir Çin yolculuğuna ya da Çin’den gelen arkadaşına ihtiyacı olacak. Ancak satış rakamlarıyla doğru orantılı olarak cihazın Avrupa ve Amerika’da da satılması gündeme gelebilir.

[ot-gallery url=”https://www.mobilamca.com/gallery/gionee-w900/”]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git