Çılgın Hırsız – Android Platform Oyunu

Çılgın Hırsız filminin android oyunu olarak Play’de boy gösteren oyun Gameloft geliştiricilerinin yetenekleri ile başarıyı yakalamış görünüyor. 

Çılgın Hırsız android oyununda sizin yönlendirdiğiniz karakterin ismi “Minyon”. Bir minyon olarak kötü patronun “Gru” yu etkilemek için görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Bu görevleri yaparken oyunun oynanışı ise zıplamak, engellerden kaçmak, muzları toplamak, haylazlık yapmak ve sonunda kötüleri alt etmek.

Android oyunu 3 boyutlu özenle geliştirilmiş grafikleri ve karakter seslendirmeleri ile benzerlerinden ayrılıyor. Özellikle seslendirmeler harika. Ancak oyunu cihazınıza kurabilmek için cihazda en az 500 MB boş alan olması tavsiye ediliyor. İstenen büyük alanı ise oyunun eksilerinden sayabiliriz.

Çılgın Hırsız oyununu Temple Run veya Subway Surfers gibi benzer platform koşma oyunlarından ayıran bir diğer özellik ise değişen ve hareketli kamera açıları. Farklı açıların bulunması oyun zevkini arttırmış. Oyunda bulunan 100’ün üstünde bölüm ile eğlenmenizi dileriz.

Çılgın Hırsız android oyunu Google Play’de 276 bin kez indirilmiş ve 4.6 yıldız ortalamasına sahip. Aynı zamanda En iyi geliştirici ünvanı bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.