Cointellect – İnternetten Para Kazanın

Cointellect bitcoin piyasasına girecekler için kolay başlangıç yolu sayabiliriz. Kolay mining yapmanın yanı sıra Cointellect size hızlı bir şekilde para kazanma imkanı da sunuyor. Bitcoin’den para kazanmaya başlamak için yatırım yapmaya paranız yetmiyorsa Cointellect size çok iyi bir alternatif olabilir.

İnternet’te bir çok para kazanma mevzusunun olduğu şu günlerde sizlere güvenilir bir şekilde internetten nasıl para kazanacağınızı anlatacağım. Sitemi kısaca ben özetlemek isterim sistem yine bilgisayara kurulan bir program ile çalıştığı sürece size bilgisayar özellikerine göre MH/s ve Kh/s özelliklerini belirleyip olması gereken MHS değerine göre kazım hızınıza göre gelir elde etmenizi sağlamaktadır. Dilerseniz bu özelliklere ben bulaşmam para yatırır programda çalıştırmam kazanırım dersenız onada olanak tanımaktadır. Buda güzel bir özellik olmakla birlikte hem çalışarak hemde yatırım yaparak kazancınızı katlayabilir ve daha çok kazanmanızı sağlayabilirsiniz. Şöyle söylemek gerekiyor ki benim yaptığım yatırım 3 bin TL şu anlık ve gayet iyi para kazanıyorum. Getirisi gerçekten çok fazla oluyor.

X2A15R

 

Şöyle bir tablomuz var, Virtual dediğimiz kısımda Bilgisayarınızda program açık kaldığı sürece kazanacağınız para gözüküyor. Fakat bu program CPU istediği için ve günlük 1€’nun altında olduğu için önermiyorum. Şekil olarak baktığımız Banka Vadesine benziyor açıkçası. Paranızı yatırıyorsunuz, daha sonra ekstra olarak çekiyorsunuz. Şimdi birlikte ilk paketi hesaplayalım isterseniz.

Demo Paketi 10 günlük ve en az getirisi 1.64€, her gün kesin olarak bize gelecek tutar. 1.64*10=16.4€ oluyor. Bizim bu paket için yatırdığımız tutar ise 14.95€ oluyor. Az para ödediğimiz için az kazanıyoruz. Hemen altındaki pakete baktığımızda ise paramızı 2’ye katlama şansımız oluyor. Ne kadar çok yatırım yaparsak o kadar çok kazanma avantajımız var.

Peki biz bu firmaya nasıl güveneceğiz diyorsanız, bir çok ödeme alan var ve bende düzenli olarak ödeme alıyorum. Bitcoin ve minning işlemlerini biraz duyduysanız bu işin de aynısını olduğunu göreceksiniz. Benim size tavsiyem 99.95€ olan paketten alıp 3 ay bekledikten sonra aynı paketten tekrar almanız olacaktır. Aynı anda birden fazla paket alıp yatırım yapabiliyorsunuz.

 

Kayıt olabilemek için kesinlikle koda ihtiyacınız var ondan dolayı referansız link paylaşamayacağım için üzgünüm sisteme girdiğinizde beni daha net anlayaçaksınız.Kayıt linki : http://cointellect.com/?code=d2d86e44Kayıt sayfasında kullanılacak kod : d2d86e44
Program çalıştırılmadan kazanç sağlanabilmesi için siteden purchase contract alındığı taktirde bilgisayarın tüm gün acık kalması gerekmemekte olup acık bırakılır ise sadece ek gelir sağlayacağı tarafımdan tespit edilmiştir.

Bol kazançlar dilerim
İyi Çalışmalar.

 

 

Görüntülemeler
77
Konu Kategorileri:
Konu Dışı

Tüm Yorumlar

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.