CSR Racing – Android Yarış Oyunu

Android cihazları oyun konsollarına yaklaştıran bir android oyunu. CSR Racing grafikleri ile benzerlerine üstünlük sağlıyor.

CSR Racing android oyunu gerçeklik payı olan bir deneyim yaşamanız için geliştirilmiş. Araçların aslına oldukça benzemesi ve turbo, nitro, aerodinamik gibi yönlerden araçların geliştirilmesi olanağı olması oyunun artılarından. Sokak drag yarışı olarak tanımlanan yarışlarda önemli olan doğru zamanda vites atmak.

Aynı zamanda android oyununun bir hikaye çerçevesinde ilerlemesi de oyunu benzerlerinden ayıran büyük bir artı. Oyunda ilerledikçe zorlaşan yarışları kazanmak için aracınızda performans geliştirmeleri yapmanız şart. Aynı zamanda biraz sürüş bilgisi de gerektiren android oyununda zorlu yarışlarda aracınızı doğru devire getirip turboyu aktif hale getirmelisiniz ve nitroyu da yanlış zamanda kullanmamaya dikkat edin.

CSR Racing android oyununda araçların kişiselleştirilebilir olması da dikkat çeken bir özellik. Araç plakalarının, boya ve giydirmelerin ve orjinal çıkartmaların arasından aracınızı kendi beğeninize göre hazırlayabilirsiniz.

Ancak önceden de belirttiğimiz gibi CSR Racing android oyunun en büyük farkı görsellik ve görüntü kalitesinin özenle hazırlanmış yüksek kaliteye sahip olması.

CSR Racing android oyunu Google Play’de 63 bin kez indirilmiş ve 4.5 yıldız değerine sahip.

Oyunu bu linkten(Google Play) indirebilirsiniz: CSR Racing

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git