Cut the Rope: Time Travel – Android Zeka Oyunu

Cut-the-Rope-Time-Travel.jpg

Cut the Rope: Time Travel basit fizik temellerine dayanan bir android oyunu. Amacınız ise iplere bağlanmış şekerler ile kurbağaları doyurmak.

Cut the Rope: Time Travel android oyununda iplere bağlı olan şekerleri kurbağalara ulaştırmanız gerekiyor. Yer çekimi, hareketin devamı  gibi temellere dikkat ederek ipi doğru zamanda kesip yıldızları da toplayarak şekeri ulaştırmalısınız.

Cut the Rope: Time Travel versiyonunda 6 çağda toplanmış bölümlerin her biri 15 bulmaca içeriyor. 6 çağda ilerlerken her çağ atladığınızda ise bulmacaları çözerken kullanmanız gereken eşyalar oyuna dahil oluyor.

Android oyunun ilerledikçe yeni bölümlerle birlikte oyun içerisinde kullanılacak yeni özellikler getirmesi ve oyunun güncellemelerle desteklenmesi oyuna büyük bir artı kazandırıyor. Aynı zamanda Cut the Rope geliştiricileri, kullanıcıları için oyunun devam niteliğinde olan yeni versiyonlar yapmaya devam ediyor.

Bir karikatür sayfasını andıran Cut the Rope android oyunundan bir kareyi sizinle paylaşalım.

cut-the-rope-time-travel-middle-ages

En iyi geliştirici etiketine sahip olan Cut the Rope: Time Travel android oyunu Google Play’de 107 bin kez indirilmiş ve 4.8 yıldız değeri ile ortalamanın üstünde bir puana sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git