Day One Artık Ücretsiz!

day-one-uygulamasi.jpeg

Apple’ın WWDC 2014 konferansında “senenin en iyi uygulamalarından” biri seçilen Day One, bundan böyle artık ücretsiz. Kolay ve şık tasarımı ile dikkat çeken bir günlük olan Day One, ücretsiz olarak daha büyük kitlelere hitap edecek.

Herkes günlük tutmak ister. Hele ki artık bu durum akıllı telefonlarımız üzerinden olacaksa. Day One uygulaması yazarken kişiye lazım olacak bütün detayları sunuyor. Hatta yazdığınız yazıya hava durumu, konum bilgisi ve tarih gibi detaylarda eklenebiliyor. Kayıtlara etiketler oluşturabiliyor, yazdığınız hikâyeleri sosyal medya hesaplarınızdan Twitter, Facebook gibi buralardan paylaşabiliyorsunuz. Yazdığınız yazıya albümden veya çekeceğiniz bir fotoğrafı da ekleyebilirsiniz. Ayrıca başkaları tarafından okunmasını istemiyorsanız güvenliği arttırmak için uygulama girişlerine şifre koyabiliyorsunuz.

Day One’da tuttuğunuz günlüğü Dropbox ve iCloud ile senkronize edebiliyorsunuz. Böylece yazılarınızı yedeklemiş oluyor ve istediğiniz heryerden yazılarınıza ulaşabiliyorsunuz. Günlük yazılarınızı PDF’e dönüştürebiliyor, hatırlatıcı ayarlayabiliyorsunuz. Day One artık ücretsizde olmasıyla birlikte Moleskine not defterlerine rakip olacak gibi duruyor.

Day One uygulamasını iOS için buradan indirebilirsiniz.

[market link=” https://itunes.apple.com/en/app/day-one-journal-diary/id421706526?mt=8″ icon=”iOS”]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git