Deer Hunter 2014 – Android Avcılık Oyunu

Av meraklısı Android kullanıcıları elbette vardır. Biz de bu kullanıcılar için sizin için seçtiğimiz en iyi avcılık oyunlarından biri olan Deer Hunter 2014‘ü sizlerle paylaşmak istedik.

Deer Hunter serisinin son oyunu Deer Hunter 2014 bizlere gayet kaliteli grafiklerle avcılık deneyimi sunuyor. İsterseniz önce oyunun kısaca kurulumundan ve oynanışından bahsedelim;

Öncelikle aşağıda bulunan Google Play butonuna tıklıyoruz ve uygulamayı Android cihazımıza kolay şekilde yüklüyoruz. Daha sonra ana ekrandaki Deer Hunter 2014 simgesine tıklayarak oyunu açıyoruz. Oyun ilk başta güncellemeleri kontrol ettikten ana ekrana geliyor. Play ile ilerledikten sonra Silah-Tüfek seçimine geliyoruz. Avda iken yanımızda 2 tane silah bulundurabiliyoruz.

Gelen sayfada bize verilen ilk silahla Next diyerek ilk bölüme başlıyoruz. Daha sonra yeni görevler açıldıkça bizden tüfeğimizi güncellememizi istiyor. 2 haritaya geçince de mevcut tüfeğin özellikleri yetmediği için bizi yeni tüfek almaya teşvik ediyor.

Oyun hakkında daha fazla bilgi vermeden birkaç ipucu belirtmek istiyorum. Oyunda Lung Shot, Heart Shot gibi atış yapmanız gereken bölgeler veriliyor. Lung Shot hayvanın akciğeri oluyor. Heart Shot ise kalbinden vurmanız demek. Alttaki fotoğrafta resimli olarak bunu açıkladık. Bu atışları kolay bir şekilde yapmanız için de termal görüşü kullanmanız lazım. Zamanla oyunu kolay şekilde öğreneceksinizdir zaten. Sormak istediğiniz bir soru olursa yorum bölümünden dönüş yapabilirsiniz.

[ot-caption title=”Heart – Lung – Brain Shot (Deer Hunter 2014)” url=”https://www.mobilamca.com/wp-content/uploads/2013/10/deer-hunter-2014-3.jpg”]

Ücretsiz olarak sunulan Deer Hunter 2014’ü aşağıdaki Google Play butonundan indirebilirsiniz.

116 Replies to “Deer Hunter 2014 – Android Avcılık Oyunu”

 1. Kaan dedi ki:

  Abi oyuna başladım ilk haritanın hunter bölümünün 3 geyik kısmındayım geyiği kalbinden vurduğum zaman canı sadece %50 liye düşüyor silahı mı geliştirmeliyim (ama silah full geliştirmeli)

 2. Elif dedi ki:

  Telefona yukledim ama face ye bagliyamiom nasil baglanio acaba yaa

 3. yasin dedi ki:

  Abi bende oynuyorum oyunu çok guzel bir oyun amma canım bitiyor nasıl aliriz cani yardımcı ol bana abi

  1. Sinan dedi ki:

   Merhaba Yasin,

   Sabırla puan toplamaya devam. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git