Discovery Elite’e KitKat Güncellemesi Geldi!

android-kitkat-discovery-elite.png

Android 4.42 KitKat güncellemesi, General Mobile’in en iyi cihazı olan Discovery Elite’e gecikmeli olsa da gelmiş bulunuyor. Yeni güncelleme ile birlikte gelen özellikleri yazımızın devamında okuyabilirsiniz…

Güncellemeleri yayınlamak için uzun süre bekleyen General Mobile, bu konuda kullanıcılarından epey şikayet alıyor. Güncellemenin yayınlandığı Discovery Elite’in bir önceki modeli için yayınlanan güncellemeden kullanıcılar memnun olmamış, yeni güncelleme için daha iyi sonuçlar beklemişlerdi.

Android 4.4.2 KitKat güncellemesi, bugün itibariyle Discovery Elite için yayınlandı ve birkaç özelliği de beraberinde getirdi. Ram’in performans hızını artıran güncelleme ile General Mobile Asistant uygulaması geldi. StoreOID market ve arayüz yenilendi. Bunun dışında Bluetooth ve Wifi ile uyumlu yazıcılardan yazdırma işlemi yapılabilecek.

Yeni güncellemeyi yüklemek için cihazınızdan Ayarlar / Telefon Hakkında / Sistem Güncellemeleri / Güncelleme Denetleme adımlarını takip etmelisiniz. Güncellemeyi yüklemeden önce cihazınızın şarjının dolu olmasına dikkat edin. Önceden karşılaşan sorunlar nedeniyle, güncellemeyi yükleyen kullanıcıların görüşlerini de alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git