Dizilerdeki Ürünler Ekranda Uygulamasında!

ekranda-uygulamasi.jpg

Son dönemde dizilerde oyuncuların giydiği kıyafetlere veya aksesuarlara ulaşmak, hangi markaya ait olduğunu öğrenmek çok kolay oldu. Sosyal medya üzerinden birçok hesap takipçilerin merak ettiği ürünlerin markalarını ve nereden satın alabileceklerini paylaşıyor. Böylelikle “dizilerde kim ne giymiş, o eteği nereden bulabilirim, o gömleğin markası ne” gibi sorular cevap buluyor. Artık bu durum daha da kolaylaştı ve uygulama haline getirildi.

Doğan TV işbirliği ile yayınlanan Ekranda uygulaması, izlediğiniz birçok dizideki kıyafetlere ulaşmanızı sağlıyor. Uygulama, şuanda yalnızca Kanal D’de yayınlanan en popüler dizilere yer veriyor. (Şeref Meselesi, Ulan İstanbul, Küçük Ağa, Yalan Dünya, Güneşi Beklerken) Ekranda uygulamasında yer alan ürünler, diziler, bölümleri ve karakterleri şeklinde sıralanmış.

ekrandaa

Ekranda uygulaması, aynı zamanda birçok ürünü uygulama üzerinden de satın almanızı sağlıyor. Bir de Facebook veya Twitter gibi sosyal medya hesaplarınızdan da ürünleri paylaşabiliyorsunuz. Uygulama, her ne kadar ilgi çekici olsa da, kanal ve dizi kısıtlamasından dolayı kullanıcı kitlesini azaltıyor.

Ekranda uygulamasını iOS ve Android için aşağıdan indirebilirsiniz.

[market link=” https://itunes.apple.com/us/app/ekranda/id943898952?mt=8″ icon=”iOS”]

[market link=”https https://play.google.com/store/apps/details?id=dogantv.ekranda” icon=”Android”]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git