Doodle Jump – Android Aksiyon Oyunu

Fenomen zıplama oyunu android ile buluştu! Doodle Jump’ ta ne kadar yükseğe zıplayabilirsiniz? 

Doodle Jump oldukça basit temelli bir android oyunu. Sürekli zıplayan karakter ile platformda ne kadar yukarı çıkabileceğinizi deniyorsunuz. Oyunun sağladığı bir kolaylık ekranın yan sınırlarına geldiğiniz zaman diğer taraftan geri çıkıyorsunuz ve oraya yakın basamakları kullanarak bu şekilde daha yükseğe çıkabilirsiniz.

Doodle Jump android oyununun sevilen bir diğer özelliği ise oyun içerisindeki eşyalar. Oyundaki pervaneli şapka, jetpack, roketler ve trambolinler oyun zevkini arttırmakta. Oyunda yükseldikçe karşınıza çıkan uzay araçlarına ve canavarlara ateş etmek için ekrana tıklamanız gerekiyor. Oyunun bir çok fantastik dünya teması bulunması da sevilen bir diğer özelliği.

Doodle Jump oyunun bir çok oyun teması mevcut. Bu temalardan bazıları; cadılar bayramı, yeni yıl teması, ninja teması vb. arasından istediğiniz temayı seçerek oynayabilirsiniz. Oyuna yapılan güncellemeler ile temaların sayısı sürekli artmakta. Temalar ile oyunun temeli olan zıplamak dışında bütün her şeyin değiştiğini ve bambaşka bir hava ile oynandığını söyleyebiliriz.

Temaların nereden değiştirilebileceğini de söyleyelim. Temalar arasında geçiş yapmak için oyunun ana ekranında en altta bulunan küçük dikdörtgen bölgeyi sağa sola oynatmanız yeterli.

Doodle Jump android oyunu Google Play’de 72 bin kez indirilmiş ve 4.5 yıldız değerine sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.