Dr. Driving – Android Yarış Oyunu

Çok sevilen Dr. Parking oyunu Android platformuna Dr. Driving adıyla daha hızlı ve daha görsel olarak tekrar giriş yaptı.

Dr. Driving Android oyununda size verilen görevleri başarıyla tamamlayarak hem sürücü belgenizin seviyesini arttırıyorsunuz hem de kazandığınız oyun paralarıyla ister aracınızı tamir ediyor ve isterseniz yeni araçlar satın alıyorsunuz.

Harika grafiklere ve gerçekçi sürüş deneyimine sahip Android oyununda araçların dikiz aynaları bile düşünülmüş. Oynanış olarak ise oyuncuların bölümleri geçebilmek için çabalaması gereken şekilde ayarlanmış. İlk denemede başarılı olabilmek biraz zor görünüyor. Görevlerde başarılı olabilmek için aracınızı asla çarpmamanız gerekiyor. En küçük bir dokunuş bile başarısız olmanıza sebep olabilir.

13 Farklı araç seçeneği ile her zevke hitap edebilen Android yarış oyununda 6 farklı görev bulunuyor. Görevlerin kısa tanımlamalarını yapacak olursak:

 • Fuel Efficiency: Yakıt tasarrufu yaparak hedefe varma
 • Speed: En hızlı şekilde hedefe ulaşma
 • Speed Parking: Park etme görevi
 • Highway: Otobanda araba sürme görevi
 • Drift: Drift yaparak yani kayarak dönme görevi
 • VIP Escort: Vip aracı takip etme görevi

Dr. Driving Android oyununa Facebook hesabınızla bağlandığınız zaman arkadaşlarınızla skorlarınızı paylaşabilir ve onların neler yaptığını görebilirsiniz. Aynı zamanda Facebook hesabınızla giriş yaparsanız oyun ödül olarak 100 altın veriyor.

Dr. Driving Android oyunu Google Play’de 210 bin kişi tarafından oylanmış ve 4.6 yıldız ortalamasına sahip.

Tüm Yorumlar

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.