Dream League Soccer 18 Oyun İncelemesi

Dream League Soccer 18 Oyun İncelemesi

Geçtiğimiz günlerde, artık her ayın 10’unda ayın en beğenilen oyunlarını paylaşacağımızı iletmiştik. Hatta ŞU konuda ilk beşli listemizi paylaşmıştık. Bu yazımızda ise, beşli listede yer alan oyunlardan olan Dream League Soccer 18 isimli Android Futbol Oyununu ele alacağız.

Dream League Soccer 18
Dream League Soccer 18

Dream League Soccer 18’in Artıları ve Eksileri

First Touch ekibi tarafından üretilen ve Aralık ayı içerisinde büyük sükse yapan oyun, alışılmışın üzerinde bir deneyim sunuyor. Tipik mobil futbol oyunlarının aksine daha akıcı bir görüntüye sahip olan oyunda en şaşırtıcı detay ise antrenman modunun bulunması. Böylece oyunu iyice öğrenmek isterseniz, tıpkı bilgisayar oyunlarındaki gibi antrenman moduna girerek kendinizi geliştirebiliyorsunuz. Çevrimiçi seçeneği ile farklı kullanıcılarla oynamak da mümkün, hatta Wifi bağlantısı üzerinden bile oynanabiliyor.

Ancak eksi yanlar da yok değil. Örneğin oyuncu almak epey zor. Her kazanılan maçtan sonra reklam videosunu izlerseniz dahi 50-60 arası bir altın geliyor. Takıma işe yarar bir oyuncu alabilmek için ise minimum 1000 altın civarı gözden çıkarmanız gerekiyor. Ayrıca şut mekaniklerinin de bir tık yükseltilmesi, oyunun geleceği açısından daha iyi olacaktır. Dilerseniz konu ile ilgili inceleme videomuzu da izleyebilirsiniz.

Google Play İndirme Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.firsttouchgames.dls3&hl=tr

Dream League Soccer 18 indirmek için tıklayınız.

https://www.youtube.com/watch?v=EbJ7CYPm4Dg

Yazar Hakkında

Cem

Cem Yılmaz, 25 yaşında ve çevre mühendisi. 1995 Yılından beri bilgisayar ve 2003 yılından beri internet kullanıcısı olan yazar dostunuz; bilgisayar oyunları, basketbol ve animelere karşı ilgi duymakta. Namık Kemal Üniversitesi'ni bitiren yazar, intermediate seviyesinde İngilizce'ye sahip. Ayrıca yazar, boş zamanlarında bol bol twitch.tv/cemgineer adresinde yayın yapmakta ve MobilAmca Youtube kanalı için videolar hazırlamaktadır.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.