• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Dropbox Güncellendi!

Dropbox’a iOS için güncelleme geldi. Eğer dosyalarınızı Dropbox’ta saklıyorsanız bu yeni güncellemeyi bir an önce yükleyin.

Dropbox, en çok kullanılan veri saklama uygulamalarından biri. Devamlı yeni güncellemeleri ile de kendisini daha da geliştiriyor. Şimdi ise iOS için gelen yeni güncellemesi ile Word, Power Point ve Gif özelliklerini de beraberinde getiriyor.

iPad ve iPhone için gelen Dropbox 3.3 güncellemesi, Word ve Powerpoint dosyalarının içerisinde kelime olarak arama yapılmasını sağlıyor. Artık dosya adı ile arama yapmanın dışında bütün metinler arasında arama yapılabilecek. Yani Dropboxta iş veya önemli verilerini kaydeden kişiler için güncellemenin önemi büyük.

Bu özelliğin dışında bir yenilik de son günlerde daha da ünlenen Gif dosyalarının Dropbox tarafından daha büyük boyuttaki halini de destekliyor olması. Ayrıca bu dosyaları kaydederken de bir iyilik yapıyor ve Dropbox’ta kaydedilen verilerin iOS cihazları üzerinde daha az yer kaplamasını sağlıyor.

iOS için Dropbox’ı buradan indirebilirsiniz.

[market link=” https://itunes.apple.com/tr/app/dropbox/id327630330?mt=8″ icon=”iOS”]

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

523 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.