DuckTales Oyunu Google Play Store’da Yerini Aldı

Eğer eskiden NES konsolu olan biriyseniz, muhtemelen 8-bit’lik DuckTales isimli oyunu mutlaka oynamışsınızdır. Artık bu meşhur oyun da, Google Play Store’da yerini alıyor. “Remastered” ismi verilen sürüme 9,99 dolara sahip olabileceksiniz. Donald Amca olarak Türkçe’ye çevrilen karakterle, “Boss” adı verilen bölüm sonu canavarlarına kadar savaşıp herkesi alt etmeye çalışıyorsunuz.

NES sürümü ile karşılaştırma yapıldığında, “Remastered” sürümü oldukça benzer özellikte bir oyun olmuş. Öyle ki, oyunda Bluetooth desteği bile bulunuyor. Bu sayede bir joystick bağlanarak bile oynanabildiğimiz oyun, tamamen eski zamanlara götürüyor.

Daha önce oynadıysanız asla unutmamış olacağınız Donald Amcanın meşhur baston vuruşu ve zıp zıp saldırısı da bu oyunda bulunuyor. Ve tabi belirtmek gerek; amcamızın yeğenleri Huey, Dewey ve Louie (Türkçe versiyonu Can, Cem, Cin olarak çevrilmişti) de bu oyunda yerini alıyor. Geçmişe olan özleminizi gidermek için, DuckTales Remastered isimli oyunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Oyunla ilgili tanıtım videosuna da, yine yazımızın sonundan erişebilirsiniz.

[market link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.disney.ducktalesremastered_goo” icon=”Android”]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git