Dünyaca Ünlü Korku Oyunu “Outlast” Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Bilgisayar oyunları, tıpkı filmler ve diziler gibi kendi aralarında çeşitli türlere sahipler. Macerası, aksiyonu, FPS’i, MMORPG’si derken; birçok kullanıcının sevdiği tür de korku ve gerilim türü oyunlar. Geçtiğimiz aylarda 2. oyununu çıkararak gündeme tekrar gelen “Outlast” isimli korku türü oyun, Humble Bundle üzerinden 23 Eylül 2017 saat 20:00’a kadar ücretsiz olarak edinilebiliyor. Üstelik oyun, kütüphanenize kalıcı olarak ekleniyor.

4 Eylül 2013 tarihinde piyasaya sürülen Red Barrels’ın en başarılı oyunlarından Outlast’ta, Miles Upshur isimli bir gazeticiyi oynuyoruz. Karakterimiz kendini büyük riske atarak, “bir şeylerin yanlış gittiğini düşündüğü” akıl hastanesini araştırıyor. Siz de bu araştırma süresince hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Tabi türünün getirdiği gereklerden dolayı, bol bol “Jump Scare” ile karşılaşabilirsiniz.

Oyun şu an Steam üzerinde 31 TL fiyatından satılıyor. 24.816 incelemede “Son Derece Olumlu” görüşünün hakim olduğu oyunda, altyazı desteği mevcut. Başarımların aktif olduğu oyunda, kart düşürmeniz de mümkün. Metacritic puanı 80 olan oyunun, sistem gereksinimleri de alt seviye bilgisayarlarda bile oynanabilecek şekilde. Hâliyle birçok oyuncu bu oyunu oynayabilecek durumda. Gelelim nasıl edineceğimize; tabi ki yine BU adrese gitmemiz gerekiyor. Humble Bundle’dan oyunu satın aldığınızda, key e-posta yolu ile size iletiliyor. Steam üzerinden ürünü etkinleştirdiğinizde kalıcı olarak eklenmiş oluyor.

Hepinize şimdiden iyi oyunlar!

Outlast Steam Linki: http://store.steampowered.com/app/238320/Outlast/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git