• 1535 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Düşük Bütçelerin Akıllı Saatini Huawei Üretecek

Giyilebilir teknolojiler konusunda ilerleme kaydeden Huawei, düşük bütçeler için akıllı saat üreteceğini bugün yaptığı duyuruda açıkladı.

Huawei’nin akıllı saat pazarına Huawei Watch ile adım atması bekleniyordu. Ancak Huawei Watch için herhangi bir çıkış tarihi belirlemeyen firma, bugün yaptığı duyuru ile kafaları karıştırdı. Geçtiğimiz günlerde yapılan etkinlikte tanıtılan Honor 7 isimli yeni amiral gemisinin yanına Honor Band Zero isimli akıllı saatini de ekleyen Huawei, bu saat ile düşük bütçelere hitap edeceğini bildirdi.

Honor Band Zero hakkında detaylı bilgi paylaşmayan firma saatin; toza ve suya karşı dayanıklı olduğunu gösteren IP68 sertifikasının yanında Android Wear işletim sistemiyle beraber geleceğini açıkladı. Saatin hangi malzemeden üretildiği hakkında bilgi yokken, görüntüsünün Moto 360’ı arındırması dikkatlerden kaçmadı.

Gövdesinde herhangi bir tuş bulundurmayan saat, yuvarlak ve metalik görünümlü tasarımıyla piyasada iyi yerler alacak gibi gözüküyor. Saatin ağustos ayında Çin’de satışa sunulması bekleniyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

528 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.