"android zeka oyunları" İÇİN ETİKET SONUÇLARI:
9 İÇERİK

Aptal mısın? Uygulaması her ne kadar isminden dolayı itici gelse de bir zeka testi uygulaması. Türünün örneklerinden biraz farklı ve eğlenceli. Eğer..

Mediocre geliştiricileri tarafından tasarlanmış olan Sprinkle Islands Free inanılmaz bir fizik motoruyla geliyor. Yaklaşık 8 milyon oyuncunun zevkle oyna..

Mühendislik yeteneğinizi gösterin en az maliyetle en sağlam köprüyü üretebilecek misiniz? Her bir köprü için tahta, çelik, kablo veya beton direk gi..

Play’de en çok sevilen Sudoku oyunu! Sudoku tutkunları için vazgeçilmez android oyununu yanınızdan ayırmayın. Tüm dünyada hızla yayılan Sudoku..

Oyun canavarının istediği duşu alabilmesi için sizin keskin zekanıza ihtiyacı var! Where’s My Water oyununda su birikintilerini çamurların arası..

Apparatus size basit makinelerden yapılar inşa etmeniz için klasik mekanik kuralları altyapısı ile çalışan bir android zeka oyunu. Apparatus android oy..

Bir zeka oyununun fizik kurallarıyla birleştiği World of Goo andorid oyununda Goo’ nun dünyasında yaşayan heyecanlı ve meraklı Goo yaratıkların..

Candy Crush Saga birbirinden lezzetli ve bağımlılık yaratan 100’ün üstünde puzzle ile sizce de en tatlı oyun değil mi? Şekerleri değiştirin ve..

Cut the Rope: Time Travel basit fizik temellerine dayanan bir android oyunu. Amacınız ise iplere bağlanmış şekerler ile kurbağaları doyurmak. Cut the Ro..