"oyun inceleme" İÇİN ETİKET SONUÇLARI:
9 İÇERİK

Küçüklüğümüzde bulmacalarda çözmeyi en çok sevdiğimiz oyunların başında kuşkusuz sayıları birleştirme ve farkları bulma oyunları gelirdi. İ..

Her sene olduğu gibi bu sene de Menajerlik oyunu dediğimiz de aklıma tek bir oyun geliyor Football Manager 2015 olacaktır. Kaç yıldır üst bir düzey y..

Angry Birds’ün yapımcısı olan Rovio’nun deneysel oyunlar oluşturmak için kurduğu LVL11 birimi yeni oyunu ile birlikte kullanıcıların beğe..

Ateş, Su, Toprak, Tahta. Bu dört element size Cem Yılmaz’ı ifade etse de doğrusu olan hava ile birleşince bir çok kişiye Avatar‘ı anımsat..

Uzun Yazı Okumayı Sevmeyenler The Evil Within, oyununu inceleme aldık bu hafta sizlere. Karakterimiz ile gelen ihbar doğrultusun da bir akıl hastahanesine..

Forza Horizon 2 (ahh ahh hüzünlenerek), Xbox’un ilk çıktığı zamandan beri var olan Forza, simülasyon olduğu için kısıtlı bir kesime hitap edi..

Uzun bir çıkış maratonuyla birlikte tam bir sene sonra çıkan DriveClub, Playstation 4 için özel otomobil yarış oyunu olma yoluna geldi. Yeni nesil kon..

Aslında daha öncesinden keşfettiğim bir oyundu Stanley Parable fakat şu an Türkçe Yaması ile daha çok zevk aldığım bir oyun oldu. İngilizce iken ..

Günümüz popüler oyunlar temalarından kale savunma oyunları arasında bir yenisi daha eklendi. Ottomania, bir çoğunuzun yakından tanıdığı Plants vs..