Easy Unrar – Android Winrar Uygulaması

Android telefonumuz ya da tabletimiz varsa sınırımız yok demektir. Android cihazımız yanımızda olduğu sürece başka bir cihaza ihtiyaç duymayız.

İşte cebimizdeki bilgisayar olarak tabir ettiğimiz Android işletim sistemli akıllı telefonumuzu , gerçekten tüm bilgisayar işlemlerimizi uygulamayabilmemiz gerekir. Bilgisayar üzerinde en çok hangi işlemi yapıyoruz ya da günlük işlerimizde en çok hangi programı kullanıyoruz diye kendimize soracak olursak, format sonrası ilk yüklenen programlardan biri olan sıkıştırılmış dosya açma / sıkıştırma programı aklımıza gelir.

Easy Unrar ile size mail gelen sıkıştırılmış dosyaları açabilir ya da bir exe dosyasını telefonunuzda sıkıştırıp mail atabilirsiniz. Zip, rar vs gibi en popüler sıkıştırılmış dosya formatlarını destekler.

Easy Unrar, kullanıcılar tarafından da olumlu yorumlanıyor. Bilgisayarda bilinen Winrar programının Android sürümü olan Easy Unrar, sıkıştırılmış dosyaları açmanıza, dosyaları sıkıştırmanıza ve .zip dosyaları oluşturmanıza yardımcı oluyor. Ücretsiz olarak sunulan Easy Unrar, Unzip, Zip uygulamasını alt kısımda bulunan Google Play butonundan indirebilirsiniz. Uygulamayı derecelendirmeyi de unutmayın. 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git