Editör Ol

Hiç şüphe yok ki akıllı cihaz piyasası hızla büyümekte. Özellikle Apple ve Google, iOS ve Android ile büyük çekişme içerisinde. Peki bu çekişmeyi ne ile yapıyorlar?

Bize göre en büyük araçları oyunlar ve uygulamalar. Genel olarak 2 işletim sistemi de hız bakımından tatmin eder. Ama oyunların ve uygulamaların çeşitlendirilmesi çok önemli. Nokia Store‘nin gelişmemesi ve kullanılan oyun-uygulamaların az olması sebebiyle sizin de gördüğünüz üzere Nokia epey geride kalmış durumda.

Bahsettiğimiz gibi uygulama ve oyunların önemli olması ile birlikte tavsiyeler de önem kazanıyor. “Akıllı telefonumuzu veya tabletimizi nasıl daha verimli kullanabiliriz? En güzel vakit geçireceğimiz oyunlar nelerdir?” gibi soruların cevapları için tavsiyeler devreye giriyor.

editor ol

Gelelim editörlük konusuna;

Tavsiyelerin önemli olduğundan bahsettik. Bu tavsiyeleri yapacak kişiler gerekli elbette. 🙂 Eğer Android veya iOS’a çok bağlı iseniz, sık sık oyun ve uygulamalar test ediyor ve bunları da paylaşmak istiyorsanız tam da yerine geldiniz.

Amacımız güzel bir teknoloji yazarı ekibi kurarak insanlara hizmet etmek. İlk etapta ticari bir beklentimiz olmadığı belirtelim. Sitenin gelişmesi ve ilerlemesi ile beraber ücret sistemine de geçilecektir.

Aradığımız özellikler;

  • Türkçe’yi düzgün kullanan,
  • Android veya iOS işletim sistemleri hakkında bilgi sahibi olan,
  • Oyun ve uygulama deneyimlerini paylaşmak isteyen,
  • Ekip olarak çalışma ve fikir alışverişinde bulunma isteğinde olan

insanoğulları aramaktayız. 🙂

Siz de bizimle beraber editör olmak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.