Empire vs Orcs – Android Strateji Oyunu

Soluk kesen büyü efektleriyle detaylandırılmış gösterişli ve kaliteli grafikleri, içeriğindeki 5 saldırı formasyonuyla değişik savaş taktikleri ve birbirinden güzel animasyonlarıyla Empire Vs Orcs başarılı Android oyunları arasında sayılıyor. İmparatorlukla Orklar arasında geçen savaş üzerine kurulu olan oyunda karanlık güçlerin lanetine uğramış ve yok edilmeleri çok zor olan Orkların saldırıları karşısında ayakta kalabilmek için zeki, güçlü ve süratli olmanız gerekiyor. Oyunda şövalyeler, okçular, süvariler ve mızraklılar gibi eski zamana özgü savaş birlikleri, yetenek ağacı ve güçlü büyüler gibi unsurlar bulunuyor.

Oyun sırasında farklı özelliklerdeki savaşçılarınızı kullanıp imparatorun sanal tahtına oturmanız ve imparatorluğunuzu korumanız gerekiyor. Bunun için de Orkların acımasız saldırılarına karşı sıkı bir mücadele vermek zorundasınız. Empire Vs Orcs oynarken amacınız geliştirebileceğiniz askerlerden oluşan ordularınıza başarılı bir şekilde liderlik ederek Orc ordularını bozguna uğratmak. Düşman kabileleri yıkıp Orkları inlerinde ortadan kaldırmak için bütün zekanızı ve gücünüzü kullanmalı, kalelerinizi savunmak için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız. Örneğin yeni birlikler açabilir ve onları güçlendirebilirsiniz.

Strateji oyunları sevenlerdenseniz bu oyun vazgeçilmezleriniz arasına girecek. Orta seviye Android cihazlarda rahatlıkla çalışabilen oyunun ses kalitesi de sizi memnun edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git