En İyi 5 Android Oyunu – Aralık 2017

“En iyi” kelimesi kişiye göre değişebilir ancak biz MobilAmca olarak ayın en iyileri serisini kendi adımıza paylaşmak istiyoruz. Her ayın 10’unda Android için ayın en iyisi olarak gördüğümüz 5 oyunu sizlerle paylaşacağız. Aralık 2017‘de ilkine başladığımız bu seri için siz de sitemizin yorum bölümünden en beğendiğinizi Android oyunlarını bizlerle paylaşabilirsiniz.

  • Deer Hunter 2017

Avcılık oyunlarının başında gelen Deer Hunter serisi, gerek grafikleri, gerekse oyun içeriği ile bu ayın en sevilenleri arasında yerini alıyor. Eğer avcılığa ilginiz varsa mutlaka denemenizi tavsiye ettiğimiz bu oyunu Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Glu firmasının yapımcılığını üstlendiği Deer Gunter 2017, 4,3 beğeni puanına sahip.

  • Dream League Soccer 2018

2018’e girerken en çok oynanan ve beğenilen oyunlardan birisi de Dream League Soccer 2018. Online futbol karşılaşması yapabileceğiniz oyunun yapımcısı First Touch isimli firma. Oynanış bakımından yeterli performans alabilsek de grafik açısından aynı şeyi söyleyemeyiz. Ancak bahsettiğimiz gibi, keyifli bir online platform sunan Dream League Soccer 2018, Aralık 2017’nin en iyilerinden diyebiliriz. 🙂

  • Shadow Fight 3

Bildiğimiz Mortal Combat, Street Fighter oyunlarının yeni nesil hali gibi düşünebilirsiniz. Son zamanlarda popüler oyunlardan birisi olan Shadow Fight 3‘te 3 farklı dövüş tekniğinden birisini seçerek ilerliyorsunuz. Oynadıkça yeni yetenekler keşfediyor, yeni hamleler öğreniyor ve modern teknolojiler ile dövüşün oyunun keyfini çıkarıyorsunuz.

NEKKI firmasının oyunu Shadow Fight 3, 682.000 oyuncu değerlendirmesiyle 4,4 puana sahip.

  • Brain it On

Fiziksel beceriniz ile oynayabileceğiniz oyunlardan birisi olan Brain it On ile, topları kamyona yüklemeye çalışıyorsunuz veya kutuyu istenen yere götüyorsunuz. Çizgiler çizerek kayaları yönlendirmeniz istenirken, ipuçları ile zorlandığınız yerlerde destek alabiliyorsunuz.

  • Alto’s Adventure

Google Play tarafından 2016’nın en iyi oyunlarından birisi seçilen Alto’s Adventure ile kızak ile kayarak geyikleri topluyorsunuz. Oldukça kaliteli grafikleri ve Türkçe içeriği ile kaliteli bir deneyim sunan oyunda, Snowboard ile sonsuzluğa kayarak çeşitli görevleri yerine getiriyorsunuz.

444.000 değerlendirmesi bulunan oyunun beğeni puanı ise 5 üzerinden 4,6.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git