En İyi Fotoğraf Ve Efekt Verme Uygulamaları

fotograf-uygulamalari.jpg

Herkes iyi yada kötü fotoğraf çekmeye meraklı hale geldi. Artık fotoğrafları direk olarak paylaşmak yerine birçok fotoğraf uygulamasından efektler verip öyle yayınlıyoruz. Bu fotoğraf uygulamalarının çoğu otomatik olarak renk seçeneği sunsa da çoğu ince ayarları ile ufak değişiklikler de yapmanızı sağlıyor.

İşte en iyi (Android/iOS) fotoğraf uygulamalarından bazıları:

Afterlight (iOS)

Bu uygulama fotoğraflarınıza çerçeve yapmaya, ışık ayarları yapmanıza ve birçok düzenleme seçeneği sunuyor. Fotoğraf uygulamalarının içerisinde en çok kullanılanlardan biri.

Snapseed (Andorid / iOS)

Hem Android hem de İOS’un en çok tercih edilen fotoğraf uygulamalarından biri. Verebileceğiniz ince ayar renklendirmelerle fotoğraflarınız profesyonel kaliteye yakın bir hale geliyor.

TouchRetouch (Android / iOS)

Bu uygulama fotoğraftaki beğenmediğiniz yerleri yok etmenize olanak tanıyor. Kolay bir photoshop uygulaması da denilebilir.

Faded (iOS)

Bir fotoğrafa verdiğiniz renklendirmeleri otomatik olarak başka bir fotoğrafa aktarabilmenizi sağlıyor. Yani bir fotoğrafa verdiğiniz efektleri beğendiğiz taktirde yeniden aynı işlemleri yapmadan bir diğer fotoğrafa uygulayabiliyorsunuz.

AntiCrop (iOS)

Akıllı telefonların vazgeçilmezlerinden biri de AntiCrop. Bir nevi photoshop görevi görüyor.

CortexCam (iOS)

Çözünürlük kalitesi düşük olan fotoğraflarınızı netleştirerek  daha kaliteli bir hale getiriyor.

VSCO Cam (Android / iOS)

İlginç renk efektleriyle fotoğraflarınızı renklendirebilirsiniz. Ayrıca düzenlediğiniz fotoğrafı telefonunuzdan silseniz bile uygulama fotoğrafları kendi içerisinde kaydediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git