• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

En İyi iPhone HD Duvar Kağıtları – 1

Şüphesiz görsellik hepimiz için önemli. Cep telefonlarımızı satın alırken dikkat ettiğimiz en önemli unsurlardan birisi de cihazın fiziki güzelliği. Her ne kadar iPhone cihazlar Samsung veya diğer markalar kadar farklılaştırılmış modeller sunmasa da iPhone’nin kendine özgü bir tasarımı mevcut.

iPhone’da çok fazla model seçeneğimiz olmadığı için görseliği duvar kağıtları ile sağlayalım istedik. Bu sebeple sizler için en iyi iPhone HD duvar kağıtlarını derlemek istedik.

Kilit ekranı ve ana ekran arkaplanı olarak çeşitlendirebileceğiniz wallpaperlar birbirinden güzel renkler içeriyor. Hemen hemen tüm renk ve manzaraları barındıran iPhone duvar kağıdı arşivimiz soyut nesneleri de sunuyor.

Aşağıdaki butondan arkaplanları toplu olarak indirebileceğiniz gibi siz de bizlerle beğendiğiniz arkaplanları paylaşabilirsiniz. 2. arşivimizde tavsiyelerinize de yer vereceğizdir.

[button link=”http://yadi.sk/d/oLYnaYV_Qzqih” icon=”9733″ target=”blank” color=”1616a8″ textcolor=”ffffff” size=”big”]iPhone Duvar Kağıtları[/button]

iPhone duvar kağıtları arşivimizde neler var görmeniz için de aşağıda toplu olarak ekran görüntüsü hazırladık.

sss

 

Onur

Yazar: Onur

#editör

Selçuk Üniversitesi Harita Mühendisliği öğrencisi. Aynı zamanda iOS editörü, büyük bir Apple hayranı, müzisyen.

80 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.