En Popüler ve Gerekli Android Uygulamaları

android-uygulama.png

Android mobil işletim sistemi, dünya telefon markalarının en çok tercih ettiği sistemlerden birisi olma konusunda adımlar atmaya devam ediyor. Gerek uygulamaları, gerek kolay kullanımı ile herkesi kendine hayran bırakan bu muhteşem işletim sistemini kendi kullanımınıza göre de ayarlamak son derece kolay.

Android uygulamaları, aslında birçok farklı şekilde geliştiriliyor. İnsanların ve akıllı telefonların ihtiyacı olan tüm uygulamalar rahatlıkla geliştirilebilmektedir. Peki bu işletim sisteminin en popüler ve en gerekli uygulamaları hangileridir? Bu uygulamaları sizler için derledik ve aşağıda detaylı bilgileri ile sunuyoruz.

MX Player (Video Oynatıcı): Android telefonlarda en kaliteli, hızlı ve görüntü kalitesini en iyi veren medya oynatıcı yazılımdır. Dünya genelinde 4 milyonu aşkın kullanıcısı ile rekora koşmaktadır. Ayrıntılı bilgi ve indirmek için…

Sosyal Medya Yazılımları (Facebook, Twitter, İnstagram vs.): Sosyal medyanın fazlası ile kullanıldığı günümüzde Android telefonlarında bu uygulamalar ile zenginleştirilmediğini düşünmek çok gereksiz. Sosyal medya yazılımları yüksek dokunmatik kalitesi ve hızlı kullanımı ile dikkatleri çekiyor.

WhatsApp Messenger (Anlık Mesajlaşma): Android ile birlikte gelen en kaliteli yazılımlardan birisi de WhatsApp yazılımıdır. Hiçbir ek çaba harcamadan rehberinizde kayıtlı tüm WhatsApp kullanıcıları ile düşük internet kullanımı sayesinde anlık iletişim kurabilmenizi sağlıyor. Daha fazla bilgi ve indirmek için…

Google Uygulamaları (Gmail, GoogleTal, Android Market vs.): Elbette ki Google teknisyenlerinin ürettiği bir işletim sisteminde Google yazılımları olmadan olmaz. Gmail, GoogleTalk, Android Market ya da bu gibi yazılımları tek bir dokunuş ile rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Battery Doctor (Pil Kontrol Yazılımı): Bilgisayar işlemcisi gibi çalışan bir işletim sistemi olduğpu için pil tüketimini kontrol altında tutmak önemlidir. Battery Doctor, bunu sizlere sunan en önemli yazılımlardan birisidir.

Advanced Mobile Care (Güvenlik Yazılımı): Android telefonlara sürekli bir şeyler indirildiğinden dolayı güvenliği sağlamak önemlidir. Advanced Mobile Care, hızlı tarama ve onarma yöntemi ile işletim sisteminin en çok kullanılan güvenlik yazılımları arasında yer alır.

Genel olarak popüler Android yazılımları bu şekilde sıralanabilir. Daha fazla öneri için burada bulunan Android Uygulamaları kategorimizi ziyaret ederek kendinize uygun yazılımları hızlı bir şekilde edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git