Enpara’dan Google Play, Apple Store’a %50 İndirim!

Finansbank’ın “şubesiz bankacılık” sloganıyla başlattığı “Enpara” akımı, durdurak bilmeden devam ediyor. Şimdi de yeni bir kampanya ile karşımızdalar ve bu kampanya hepimizin işini çok kolaylaştıracak. Enpara’da Facebook, Google Play, iTunes ve Apple Store alımlarınızda %50 indirim var! Evet evet, tam % 50 indirim. Facebook’ta oyun özelliği almak istiyorsunuz ya da zaten alıyorsunuz ama pahalı mı geliyor ? Veya Google Play’den, App Store’dan almak istediğiniz oyun, uygulama veya müzik çok mu pahalı ? İşte bu kampanya tam size göre!

Kampanya nerelerde geçerli ? Ve kampanya süresi nedir ?

Uygulama için alımların hepsinde. Google wallet kullanarak yaptığınız tüm alımlarda bu kampanya geçerli. iTunes’tan şarkı alımlarında ve Apple Store’dan uygulama alımlarında da geçerli. Ve kampanya 31/12/2014 e kadar devam edecek. Yani gerçekten uzun süreçli bir kampanya.

Not:  %50 indirim  direkt olarak gerçekleşmiyor. Uygulamayı aldığınız ayı takip eden ayın en geç 3. günü para hesabınıza geri yatıyor.

Peki nedir bu Enpara ?

Temel bankacılık ihtiyaçlarını, fiziksel hiçbir şube kullanmadan, sadece internet üzerinden veya atm üzerinden halledilmesine dayanan sistem Enpara olarak tanımlanıyor. Enpara’nın en güzel yanı hiçbir şekilde kart ücreti almamaları. Örneğin havale, eft, hesap işletim ücreti gibi hizmeletlerin hepsi ücretsiz.  Enpara bir kredi kartı değildir, ön yüklemeli karttır.

Enparaya Başvuru Nasıl Yapılır?

Başvuru yapmak da kartı almak da çok basit. Enpara otobüsleri, Cep Şubesi ve www.finansbank.com/enpara sitesi üzerinden gerekli hizmeti veriyorlar. Kartınız da çabucak ulaşıyor. Diğer bankalar gibi 15-20 gün kart da beklemiyorsunuz.  Geçici olarak size bir kart yollanıyor, bu kartla istediğiniz işlemi yapıyorsunuz. Asıl kartınız da 10-15 gün içinde geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git