• 1534 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum
"android" İÇİN ETİKET SONUÇLARI:
18 İÇERİK

Android Nougat’tan sonra Android 8 Oreo yayınlanacağı duyurulmuştu. Birkaç hafta önce yayınlanan Android Oreo, bazı amiral gemisi telefonlar için..

Dünyada milyonlarca kişinin severek kullandığı, fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram’da beğendiğiniz bir videoyu ya da fotoğrafı, An..

Sunduğu garanti kapsamından kullanıcıların büyük bir kısmı sorun yaşamasa da, raporlara göre iOS cihazlar diğerlerine göre daha çok sorun yaratıy..

Geçtiğimiz aylarda yeni eğlenceli filtreler ile popülaritesini katlayan Snapchat, yine güncellendi. Güncellemenin içeriği haberimizde. Görüntülü mes..

İnanılmaz ama gerçek Samsung’un orta segment telefonu Android E5 için Lolipop güncellemesi Türkiye’deki kullanıcılara sunuldu. Samsung, Ağ..

Android M(Marshmallow) duyurusundan sonra acaba benim telefonum güncelleme alacak mı soruları başladı. Bakalım hangi LG modelleri Android 6.0 güncellemes..

Apple’ın düzenlediği geliştiriciler konferansı olan WWDC 2015’te konuşan CEO Tim Cook, 6 yılda 100 milyardan fazla uygulama indirildiğini belirtmiş..

Google’a gelen şikayetlerin çoğu Lolipop’un bataryayı sömürmesiyle alakalı olarak geliyor. Android 5.0 a geçen kullanıcıların şikayetler..

Nintendo konsolunda sevilen oyun Pokemen Shuffle, çok yakında iOS ve Android kullanıcıların indirilmesine sunulacak. Nintendo daha geniş alanlara yönelme..