• 1534 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum
"android oyun tavsiyeleri" İÇİN ETİKET SONUÇLARI:
42 İÇERİK

Menajerlik oyunları hayatımızın her döneminde yer almış, hiçbir zaman aklınızdan çıkmayan oyunların arasında belki de. Bu oyunlarda kimi zaman tek..

Hepimizin geçmişinde bir flash oyun furyası vardır. Yapılan oyunların fikir olarak da temelini oluşturan bu oyunların içinde, aklımızdan yeri hiç si..

Soluk kesen büyü efektleriyle detaylandırılmış gösterişli ve kaliteli grafikleri, içeriğindeki 5 saldırı formasyonuyla değişik savaş taktikleri v..

 Neredeyse Türk kültürü haline gelecek olan Dolmuş’ları hepimiz biliriz. Fakat dolmuş şoförü olmaya ne dersiniz? Dolmuş Driver sizlere bir dol..

Mühendislik yeteneğinizi gösterin en az maliyetle en sağlam köprüyü üretebilecek misiniz? Her bir köprü için tahta, çelik, kablo veya beton direk gi..

Çok sevilen Dr. Parking oyunu Android platformuna Dr. Driving adıyla daha hızlı ve daha görsel olarak tekrar giriş yaptı. Dr. Driving Android oyununda s..

Android zombi – hayatta kalma tarzı oyunlarına bir yenisini daha ekledi. “Ölülerin İçine” koşmaya hazır olun! Into the Dead android oy..

Super Hexagon oyununda başarılı olabilmek için hızlı kararlar vermeli ve çabuk davranmalısınız. Android oyunlarının çoğu için ilk zamanlar olduk..

Uzaydan gelen bir evcil hayvana bakmak için kendini yeterli görüyor musunuz ? Pou android oyununu cihazınıza yükledikten sonra size ait bir sanal evcil ha..