• 1534 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum
"android oyun tavsiyesi" İÇİN ETİKET SONUÇLARI:
56 İÇERİK

Koltuğunuzda uzanırken, tuvalete gittiğinizde, sinema arasında hatta ve hatta derste bile elinizden bir türlü bırakamadığımız oyun 2048! Adından yan..

Angry Birds ile muhteşem bir çıkış yakalayan Rovio Games, piyasadaki araba yarışı eksikliğini hissetmiş olacak ki, eski seriyi daha fazla uzatmadan ba..

IOS’ta en beğenilen oyunlar arasında olup, yaklaşık 1 senedir Android’e beklenen oyun, Score! World Goals sonunda Android platformda yerini ald..

Angry Birds ile oyun hayatımıza giren kuşlar pek çok oyunda yer almaya başladı. Temple Run ile de sonsuz alanda puan toplayarak eğlenmeyi sevdik. Bu oyun..

Her insanın içinde az da olsa otomobil sevdası ve bir düzen isteği vardır. Bu 2 olgunun birleşmesi ile ortaya bir meslek çıkıyor: Otoparkçılık! Ak..

Hepimizin geçmişinde bir flash oyun furyası vardır. Yapılan oyunların fikir olarak da temelini oluşturan bu oyunların içinde, aklımızdan yeri hiç si..

Küçükken “Ne olacaksın?” sorusuyla hepimiz karşılaştık ve pilot, doktor, asker, polis gibi cevapları verdik. Küçükken o hayallerle büy..

Blur Overdrive için yarış oyunu dedik ama bu oyun bir yarıştan daha fazlası. Buyrun Blur Overdrive‘ı inceleyelim; Blur, 2010 yılında Bizarre Crea..

Av meraklısı Android kullanıcıları elbette vardır. Biz de bu kullanıcılar için sizin için seçtiğimiz en iyi avcılık oyunlarından biri olan Deer H..