• 1534 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum
"android oyunları" İÇİN ETİKET SONUÇLARI:
17 İÇERİK

Birçok oyun Flappy Bird oyunun yerini almaya çalışsa da Let It Goat, bu işi başaracak gibi duruyor. Let It Goat oyunu SkyVu tarafından geliştirildi. Oyu..

Hem ücretsiz hem de en popüler Android oyunları burada! İşte en eğlenceli, telefonunuzda mutlaka olması gereken Android oyunları: Draw Something Karşı..

Pek çoğumuz oyunları stres atmak, biraz rahatlamak ve eğlenmek için oynarız. Bu oyunlar genelde sonsuz koşu, yarış oyunları tarzında olur. İşte..

Angry Birds ile muhteşem bir çıkış yakalayan Rovio Games, piyasadaki araba yarışı eksikliğini hissetmiş olacak ki, eski seriyi daha fazla uzatmadan ba..

IOS’ta en beğenilen oyunlar arasında olup, yaklaşık 1 senedir Android’e beklenen oyun, Score! World Goals sonunda Android platformda yerini ald..

Angry Birds ile oyun hayatımıza giren kuşlar pek çok oyunda yer almaya başladı. Temple Run ile de sonsuz alanda puan toplayarak eğlenmeyi sevdik. Bu oyun..

Menajerlik oyunları hayatımızın her döneminde yer almış, hiçbir zaman aklınızdan çıkmayan oyunların arasında belki de. Bu oyunlarda kimi zaman tek..

Her insanın içinde az da olsa otomobil sevdası ve bir düzen isteği vardır. Bu 2 olgunun birleşmesi ile ortaya bir meslek çıkıyor: Otoparkçılık! Ak..

Hepimizin geçmişinde bir flash oyun furyası vardır. Yapılan oyunların fikir olarak da temelini oluşturan bu oyunların içinde, aklımızdan yeri hiç si..