• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum
"android uygulama tavsiyeleri" İÇİN ETİKET SONUÇLARI:
26 İÇERİK

Android cihazlar için üretilmiş son derecede kapsamlı bir fotoğraf editörü olan PiscArt-Photo Studio ile yapabileceğiniz şeylerin sınırı olmadığı..

Teknoloji gelişti, A1018 telefonlardan akıllı cihazlara gelindi ve sonuç olarak internet insanların vazgeçilmezi oldu. Cep telefonu operatörleri (Avea, T..

Dünya radyoları TuneIn Radio ile parmaklarınızın ucunda. Android ile dünyaya açılın. TuneIn radyo ile tüm dünyadan radyo kanallarını dinleyebilirsi..

Android’ de vazgeçilmez bir uygulama! Super Backup : SMS & Contacts ile yedekleme yapmak ve geri yüklemek çok kolay. Rehberinizde kayıtlı kişil..

Cihazınızın root izinleri erişimine sahip olduğunu doğrulamak  ve bilmiyorsanız öğrenmek için küçük bir uygulama. Root Checker android uygulaması..

Çevrenizde olup bitenleri Foursquare uyguluması ile takip edin. Yeni mekanlar keşfetmek ve arkadaşlarla buluşmak için “check-in” yapın. Fours..

Tenis severler için hazırlanmış bu uygulamada Wimbledon turnuvasını android cihazınızdan takip edebilirsiniz. The Championships, Wimbledon android uygu..

My Tracks ile izinizi kaybetmeyin! Gittiğiniz yerleri ve kullandığınız yolları harita üzerinde görebileceğiniz bir android uygulaması. Bir Google hizm..

Lux Auto Brightness android cihazınızın ekran parlaklığı ve ışık sensörü yönetiminiz emin ellerde. Göz sağlığınız için bir android uygulamas..