• 1535 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum
"android uygulama tavsiyesi" İÇİN ETİKET SONUÇLARI:
28 İÇERİK

Android, kullanıcıları için birçok spor uygulaması sunuyor. Spor yaparken ne kadar kalori yaktığınızı ve kalp atışlarınıza kadar birçok şeyi ö..

Müzik dinlemeyi çok seviyor; ama dinlerken bu şarkı şu anda gitmez diyor musunuz? Yani moda göre şarkıyı mı arıyorsunuz? İşte tam size göre progra..

Her telefonun kendi içinde gelen, not tutmayı sağlayan pek çok uygulama var. Bilgisayarda yazdığınız bir yazıyı direkt telefonla eşitleyen ya da tam ..

Dizimag’in kapatılmasından sonra yerine pek çok uygulama ve site arar olduk, özellikle de telefondan dizi izlemek için. Bu olay daha sıcaklığını..

Bilinmeyen numaradan gelen çağrılar, insanlara kaybettiği rehberlerinden gelen çağrılar veya arayan kişiyi tanıyamama sorunu insanların karşılaşt..

Adobe Flash Player’ ın Android 4.0.x versiyonlarından sonra destek vermemesi insanları farklı programlara, yöntemlere yönlendirdi. Bu amaçlara yön..

Dünya radyoları TuneIn Radio ile parmaklarınızın ucunda. Android ile dünyaya açılın. TuneIn radyo ile tüm dünyadan radyo kanallarını dinleyebilirsi..

Android’ de vazgeçilmez bir uygulama! Super Backup : SMS & Contacts ile yedekleme yapmak ve geri yüklemek çok kolay. Rehberinizde kayıtlı kişil..

Cihazınızın root izinleri erişimine sahip olduğunu doğrulamak  ve bilmiyorsanız öğrenmek için küçük bir uygulama. Root Checker android uygulaması..