• 1535 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum
"android uygulamaları" İÇİN ETİKET SONUÇLARI:
38 İÇERİK

2014 Ekim ayını geride bıraktık. Bazen kış bazen yazı andıran Ekim ayında uygulama üreticileri iOS, Android ve Windows işletim sistemleri için birbi..

Sevgiliniz, eşiniz ya da nişanlınızın attığı mesajlara cevap vermeye üşeniyor yada hızlı bir şekilde geri dönüş yapamıyorsanız, BroApp sizin i..

Android, kullanıcıları için birçok spor uygulaması sunuyor. Spor yaparken ne kadar kalori yaktığınızı ve kalp atışlarınıza kadar birçok şeyi ö..

Telefonunuzdaki fotoğrafları düzeltmek için basit, kullanışlı ve ücretsiz bir editör arıyorsanız Cymera tam size göre. Cymera ile telefonda aklını..

Her telefonun kendi içinde gelen, not tutmayı sağlayan pek çok uygulama var. Bilgisayarda yazdığınız bir yazıyı direkt telefonla eşitleyen ya da tam ..

Dizimag’in kapatılmasından sonra yerine pek çok uygulama ve site arar olduk, özellikle de telefondan dizi izlemek için. Bu olay daha sıcaklığını..

Bilinmeyen numaradan gelen çağrılar, insanlara kaybettiği rehberlerinden gelen çağrılar veya arayan kişiyi tanıyamama sorunu insanların karşılaşt..

Adobe Flash Player’ ın Android 4.0.x versiyonlarından sonra destek vermemesi insanları farklı programlara, yöntemlere yönlendirdi. Bu amaçlara yön..

Uyku problemi, hepimizin yaşadığı en temel problemlerden biri sanırım. Rahat uyuyorum, uykudan keyif alıyorum diyen kısım; uyuyamayana, uykudan keyif a..