• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum
"Apple" İÇİN ETİKET SONUÇLARI:
52 İÇERİK

iPhone diyince aklımıza telefon pazarında güvende olması ile tanınıyor. Uygulamalar olsun, mesajlar olsun bir çok kısmı baştan uca şifreli durumda v..

Sanal home tuşu ile yenilenen iPhoen 7 ve 7 Plus için tuş bozulmalarına karşı bir çözüm bulunmuş durumda. Home tuşu bozulursa hiçbir sıkıntı olma..

Vodafone, görülmemiş bir kampanya yapıyor. “Akıl almaz yenileme” kampanyası adı verdikleri etkinlikte iPhone 7 alan kullanıcılar seneye yen..

Daha önce yazdığımız yazılarda Error 53 hatası için Apple güncelleme yayınlayacağını duyurmuştum, güncelleme şu an itibari ile erişilebilir dur..

Geçen günlerde yayınladığımız yazımız da 1 Ocak 1970 tarihine alınan Apple cihazlar, reset attıktan sonra kullanılamaz hale geliyordu. Apple bunun ..

Apple Macbook için USB-C şarj kablolarının değişim programı başladı. Hatalı USB-C kabloları ve değişim için gerekenler haberimizde. USB-C şarj ka..

Yıllardır değişmeyen ve hala da devam eden bir olay tekrar Apple’ın başına geliyor. 3D Touch kullanımı ile ilgili ihlallerden dolayı bir firma A..

1 Aralık Dünya AIDS günü nedeniyle tüm dünya üzerinde mağazalarının logolarını kırmızıya boyadı  ve Apple Store’daki ürünleri için RED..

Apple’ın 9 Eylül’de yaptığı konferans ile birlikte hayatımıza gelen Apple TV’nin ilk kutu açma videosu yayınlandı. Ekim ayı sonunda..