• 1510 içerik
  • 24 kategori
  • 2946 yorum
"avea internet paketleri" İÇİN ETİKET SONUÇLARI:
9 İÇERİK

Avea’nın telefonda interneti Facebook ve Twitter için kullananlar için oluşturduğu Sosyal Mini paketi sizlerle paylaşacağız. 4 TL karşılığınd..

Avea Süper İkili olarak 2 çeşit paket sundu. Bunlardan birisi  Süper İkili SMS Paketi, diğeri ise şimdi bahsedeceğimiz Süper İkili İnternet Paketi...

Avea’nın kullanıcılarına sunduğu paketlerden birisi de Süper Üçlü paketidir. Eğer bol dakikaya, SMS’e ve internet’e ihtiyaç diyosan..

Avea’nın yeni paketlerinden birisi de Bağlan 150 Paketi. Avea Bağlan Paketi kullanıcılara dakika ve internet sunmakta. Avea’nın kullanıcılar..

*Bu paket kullanıma kapatılmıştır. Avea’nın internet paketlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Cepten sürekli internet kullanan biri iseniz ..

*Bu paket kullanıma kapatılmıştır. Akıllı cihazların artmasıyla birlikte telefonların internet ihtiyaçları da arttı. “Cepten interneti çok k..

Bu paket kullanıma kapatılmıştır. Eğer cep telefonunuzdan interneti sadece Foursquare, Twitter ve Facebok için kullanıyorsanız şimdi tanıtacağımız..

Avea’nın en çok kullanılan tarifelerinden birisi olan 5000 SMS ve 500 MB internet paketi ile tanıtımlarımıza devam ediyoruz. Avea’da çeşitl..

Avea’nın karma paketlerinden birisi de Bal 250 paketidir. Bal 250 paketini aldığınız takdirde her yöne 250 dk, her yöne 250 SMS , 250 MB internet..