Facebook Güncelleme Sonrası: Facebook Durdu Sorunu Çözümü

Facebook’un 04.12.2017 tarihinde sunduğu güncelleme ile birçok kullanıcı Facebook Durdu sorunu yaşıyor. 4 Aralık‘ta sunulan güncelleme ile Facebook’a girmeseniz dahi sık sık Maalesef Facebook Durdu, Facebook Durduruldu gibi hata ekranları çıkmaya başladı.

Facebook bu konu hakkında henüz bir açıklama yapmazken Play Store üzerinde kullanıcılar 1 yıldız ve yorumlar ile Facebook’u eleştirdi. Lafı uzatmadan sorunun bizzat denemiş olduğumuz çözümünü paylaşalım.

Uygulama güncellendiği için muhtemelen eski veriler ile çakışmalar oluyor bu sebeple Maalesef Facebook Durduruldu Çözümü;

[bilgi_kutusu_mavi p=”Bu uygulama sonrası Facebook hesabınızdan çıkış yapılacaktır. Şifrenizi bilmiyorsanız verileri temizlemeyiniz.”]

Menü > Ayarlar > Genel(Bazı telefonlarda direk Uygulamalar da çıkabilir.) > Uygulamalar > Facebook > Verileri Temizle yolu ile Facebook’un telefonda oluşturduğu kalıntıları temizleyebilirsiniz.

Denemiş olduğumuz bu yöntem ile hatanın giderildiğini gördük. Çözemediğiniz bir problem olursa aşağıda bulunan yorum bölümünden sormaktan çekinmeyiniz.

Görüntülemeler
131
Konu Kategorileri:
Mobil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.