Facebook Güncelleme Sonrası: Facebook Durdu Sorunu Çözümü

Facebook’un 04.12.2017 tarihinde sunduğu güncelleme ile birçok kullanıcı Facebook Durdu sorunu yaşıyor. 4 Aralık‘ta sunulan güncelleme ile Facebook’a girmeseniz dahi sık sık Maalesef Facebook Durdu, Facebook Durduruldu gibi hata ekranları çıkmaya başladı.

Facebook bu konu hakkında henüz bir açıklama yapmazken Play Store üzerinde kullanıcılar 1 yıldız ve yorumlar ile Facebook’u eleştirdi. Lafı uzatmadan sorunun bizzat denemiş olduğumuz çözümünü paylaşalım.

Uygulama güncellendiği için muhtemelen eski veriler ile çakışmalar oluyor bu sebeple Maalesef Facebook Durduruldu Çözümü;

[bilgi_kutusu_mavi p=”Bu uygulama sonrası Facebook hesabınızdan çıkış yapılacaktır. Şifrenizi bilmiyorsanız verileri temizlemeyiniz.”]

Menü > Ayarlar > Genel(Bazı telefonlarda direk Uygulamalar da çıkabilir.) > Uygulamalar > Facebook > Verileri Temizle yolu ile Facebook’un telefonda oluşturduğu kalıntıları temizleyebilirsiniz.

Denemiş olduğumuz bu yöntem ile hatanın giderildiğini gördük. Çözemediğiniz bir problem olursa aşağıda bulunan yorum bölümünden sormaktan çekinmeyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git