• Sinan

  • 946

  • 17 Aralık 2017

  • 0

  • 1

Facebook İngilizce Oldu – Nasıl Düzeltebilirim?

Son zamanlarda sık sık güncelleme sunan Facebook, güncelleme sonrası sorunlar ile karşımıza çıkabiliyor. Geçtiğimiz hafta burada Facebook Durdu hatasından bahsetmiştik. 15 Aralık 2017’de gelen güncelleme ile ise Facebook İngilizce oldu.

1 milyardan fazla indirmeye sahip Facebook’un Android sürümüne gelen güncelleme ile yorumlar, yayınlanma dakikası, saati, istatistikler gibi bölümler İngilizce olurken Facebook’tan konu ile ilgili yeni bir güncelleme bekleniyor.

Facebook’un İngilizce olması nasıl düzeltilir?

Bunun için henüz bir düzeltme yöntemi yok. Facebook > Ayarlar > Dil bölümünden Türkçe seçseniz dahi bazı bölümler İngilizce olarak kalıyor. Facebook’un konu ile ilgili yeni bir güncelleme yayınlaması bekleniyor. Uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemek, önbelleği temizlemek soruna maalesef çözüm olmuyor. Facebook’ya yeni bir güncelleme geldiğinde buradan sizlerle paylaşacağız. Takipte kalınız.

Sinan
Yazar: Sinan #editör

26 yaşındaki editör Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Özellikle teknoloji dünyasındaki yenilikleri paylaşmayı sever ve bu paylaşımlardan bir şeyler öğrenilmesini ister.

409 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.