Facebook, iOS İçin Güncellendi!

facebook.jpg

Sosyal medya mecraları arasında popüler olan uygulama Facebook, yeni güncellemesini iOS kullanıcıları için sundu. Yayınlanan yeni güncelleme aynı zamanda birçok özelliği de beraberinde getirdi.

Facebook, sunduğu güncellemesiyle aslında önemli bir özelliği de yayınlamış oldu. Facebook kullanıcıları, artık istedikleri bazı şeyleri daha kolay satın alabilecekler.

Daha önce acıktığınızda yemek sipariş vermek için başka uygulamalar kullanıyordunuz. Artık Facebook üzerinden restoranın Facebook sayfasına girerek kolayca sipariş verebileceksiniz. Bu özelliği kullanabilmek için sayfanın da sipariş kabul etmesi şart.

Bütün özellikler sadece yemek sipariş vermekle de sınırlı değil. Sinema ve birçok aktivite için Facebook Sayfalar ile bilet alabileceksiniz.

facebook-ios

Yayınlanan bu yeni özellikler, Eventbrite ile Ticketmaster’ın ortak çalışması sayesinde kullanıma sunuldu. Bu sayede artık her Facebook kullanıcısı birçok etkinlik için biletlerini Facebook üzerinden satın almış olacak.

Güncellemenin sunduğu bir başka güzel özellik ise randevu alınabilecek olması. Örneğin; artık bir Facebook kullanıcısı masaja gitmek için firmanın sayfasından randevusunu çok kolay alabilecek.

Bu yeni özellik şimdilik Amerika’daki Facebook kullanıcılarına sunuldu. Türkiye’de yayınlanan Facebook güncellemesinde sadece ufak iyileştirmeler bulunuyor. Tüm bu yenilikler çok yakında tüm kullanıcılar için yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git