• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Facebook Messenger Güncellendi – İşte Yeni Özellikler!

Facebook’un mobil sohbet için çıkardığı Messenger uygulaması güncellendi. Bu yeni güncelleme ile birlikte önemli özellikler uygulamaya eklendi.

İşte Messenger’ın yeni özellikleri…

Anlık Video Gönderme

Messenger uygulamasına eklenen yeni özelliklerden biri anlık video gönderme. Facebook Messenger 6.0 versiyonuyla beraber kişiler artık hızlı bir şekilde birbirleriyle video gönderimi yapabilecekler. 15 saniye uzunluğundaki videolar, aynı sesli mesaj gönderir gibi uygulama içinde uzun süre kayıt tuşuna bastığınızda görüntüyü kaydetmiş olacak. parmağınızı kaldırdıktan sonra video tamamlanacak ve gönderilecek. Hem arka kameradan hem de ön kameradan kayıt yapılabiliyor.

Büyük Beğenme

Güncellemeyle birlikte gelen bir yeni özellik ise büyük beğenme tuşu. Kullanıcıların fotoğraf yorumlarında mizah yapmak için paylaştıkları “keşke çok beğendi tuşu olsa” cümlesi gerçek oldu. Bu özellik, bir gönderiyi çok beğendiyseniz büyük bir beğenme göndermek için beğeni tuşuna basılı tutuyorsunuz. Böylece karşı tarafa paylaşımı çok beğendiğinizi belli etmiş oluyorsunuz.

Facebook Messenger’ı Android ve İOS için aşağıdan güncelleyebilirsiniz.

[market link=” https://itunes.apple.com/us/app/facebook-messenger/id454638411?mt=8″ icon=”iOS”]

[market link=” https://play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.orca” icon=”Android”]

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

523 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.