Facebook Messenger ile Ücretsiz Sesli Görüşün

messenger.jpg

Facebook Messenger kullananlara müjde! Artık Facebook üzerinden arkadaşlarınızla yazışmakla kalmayıp aynı zamanda ücretsiz bir şekilde telefon ile görüşebileceksiniz.

Facebook uygulamasından sonra sadece chat amaçlı çıkarılan Messenger uygulaması facebook üzerinden rahat ve düzenli bir şekilde chat yapmamıza imkan sağlıyordu.  Hatta gelen son güncellemeler ile her seferinde kendine yeni özellikler katmaya devam ediyordu.(Grup konuşmalarını düzenle sticker ekle vb eklentiler) Bu son gelen güncelleme ile Ücretlendirme WiFi ağı üzerinden ücretsiz. Kendi kişisel erişiminiz(Turkcell,Türk Telekom,Vodafone vb) noktanız üzerinden tarifenizdeki internet paketinden giden Megabyte kadar ücretlendiriliyorsunuz.

messe

Facebook’un yakın zamanda 19 Milyar Dolar satın aldığı WhatsApp uygulamasınada böyle bir özellik getirmesi yakındır diye düşünüyoruz.

Piyasada internet üzerinden görüşebilceğiniz birçok uygulama var. Bunlara en ünlü örnekler Viber,Tango,BBM gibi uygulamalar. Bunların arasında Facebook Messenger ve ilerki zamanlarda WhatsApp‘ta katılır ise rekabet bir hayli artıcaktır.

One Reply to “Facebook Messenger ile Ücretsiz Sesli Görüşün”

  1. harun dedi ki:

    Denenmiştir harika. konuşmalar çok net.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git