Facebook Messenger Kullanmadan Mesajlaşmak Mümkün mü?

Facebook kullanıcılarına yakın bir tarihte mobil düzlemde mesajlaşarak iletişime geçmek için Facebook Messenger adını verdiği aktivitenin kullanımını şart olarak kullanıcılarına arz etti. Ama bazı denemelerden sonra bu mobil düzlemde mesajlaşmak için bu uygulama olmadan da bir yolun olduğu ortaya çıktı.

Bu sorunu ortadan kaldıracak yol ise baya kolay ve yapılacak birkaç şey sonucu küçük bir hile sayılabilir. Kullandığınız mobil cihazınızda Facebook’u kullanmaya başladıktan sonra mesajlaşmak için mesaj kutusu bölümünü tıklıyorsunuz o da kullanıcıyı Facebook Messenger etkinliğini download etmeniz için sizi etkinliklerin bulunduğu mağazaya otomatik olarak yönlendiriyor. İşte sizin bu küçük hileyi yapacağınız nokta tam da burası yani Facebook’u kandıracağımız kısma geldiniz! Facebook Messenger‘ı indirmeye başlayın, fakat işlem tam olarak tamamlanmadan indirme işlemini durdurun. Bundan sonra Facebook Messenger’e gerek kalmadan Facebook’tan mesajlaşarak arkadaşlarınızla iletişime geçebilirsiniz.

Bu zamana kadar Android ve Apple telefonlarda sorun bir problem olmadan işleyen bu küçük hileye yakın zamanda bir engel bulunur mu bilinmez.

Görüntülemeler
84
Konu Kategorileri:
AndroidiOS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.