• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Facebook Messenger, Tasarımını Yeniledi!

Mesajlaşma uygulamaları arasında WhatsApp’tan sonra en çok kullanılan servis olan Facebook Messenger, tasarımını yeniledi.

Meterial Design stilini benimseyen Facebook Messenger, yeni görünümünü yayınladığı güncellemeyle birlikte kullanıcılarına sundu.

Mesajlaşma uygulamasının yeni tasarımı sosyal medyadan yayınlandı. Yeni tasarıma sahip Facebook Messenger güncellemesi dün itibariyle indirilmek için kullanıcılara sunuldu.

Material Design

Meterial Design ile ilk olarak Android Lollipop sayesinde tanışmıştık. Bu tasarım ile birlikte Facebook Messenger hem daha kullanışlı olacak hem de görünüm açısından daha modern görünecek.

Meterial Design’a sahip Facebook Messenger güncellemesi şuanda sadece Android kullanıcıları için yayınlandı. iOS bu yeni tasarımı ne zaman alır şimdilik bilinmiyor. Bu tasarım uygulamaya sadece görünüm olarak farklılıklar katıyor. Kullanıcılarına ekstra bir özellik sunmuyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

523 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.