Facebook Messenger’a Yeni Özellik Geldi!

WhatsApp’tan sonra en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan Facebook Messenger, yeni bir güncelleme aldı. Bu güncelleme ile birlikte bazı özellikler de kullanıma sunulmuş oldu.

Büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan Facebook Messenger, yeni özellikler yayınladıkça kullanıcı kitlesini artırmaya devam ediyor. Facebook, Messenger uygulaması için önemli güncellemeler yayınlanmaya hazırlanıyor. Şimdi ise yayınladığı güncelleme ile yeni anasayfa sekmesi özelliğini devreye soktu.

Facebook Messenger, yeni anasayfa sekmesi özelliği ile kullanıcılara daha rahat bir kullanım imkanı sağlıyor. Favori kişilere daha kolay ulaşabilecek, kullanıcıların doğum günlerini öğrenebileceksiniz. Ayrıca çevrimiçi olan kullanıcıları ve en fazla sohbet ettiğiniz kişileri ana sayfada görebileceksiniz.

facebook messenger

Tüm bunların yanı sıra bir kişiyle sohbet esnasında ana sayfaya geri dönebilmeniz için sol üst köşede Home kısmı yer alıyor. Bu güncellemenin asıl amacı Messenger kullanıcılarının sohbet öncesi kişilere basit bir şekilde ulaşmaları olduğu belirtiliyor.

Bu yeni özelik şuanda tüm kullanıcılar için yayınlanmadı. Bir süre sonra bütün Facebook Messenger kullanıcıları ana sayfa sekmesi özelliğini kullanabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.