• 1527 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Facebook’ta Sizi Silenleri Görün!

En popüler sosyal medya platformlarından biri olan Facebook’u neredeyse kullanmayan yok. Diğer birçok sosyal paylaşım uygulamaları için bulunan Kim Sildi uygulaması, artık Facebook için de bulunuyor.

Who Deleted Me uygulaması, sizi Facebook listesinden çıkaran arkadaşlarınızı gösteriyor. Silen kişilerin yanı sıra yeni eklenen kişileri de görebiliyorsunuz. İnternet tarayıcılarınızdan bakabileceğiniz gibi aynı zamanda uygulama olarak da iOS ve Android cihazlarınıza da indirebiliyorsunuz.

who deleted me

Who Deleted Me nasıl kullanılıyor?

Who Deleted Me, geçmişte sizi silenleri değil de uygulamayı yükledikten sonra gerçekleşen kişi silmelerini gösteriyor. Uygulama yüklendikten sonra bir kişi taraması oluyor ve o tarihten sonra sizi silen kişileri ve yeni eklediğiniz arkadaşlarınızı size gösteriyor.

Benzeri bir uygulama yakın zamanda Twitter için yayınlanmıştı. Instagram için ise bu tarz birçok uygulama bulunuyor. Facebook için kullanıcılara sunulan Who Deleted Me de yakın zamanda popüler olacağa benziyor.

Who Deleted Me uygulamasını iOS ve Android için aşağıdan indirebilirsiniz:

[market link=”https://itunes.apple.com/tr/app/who-deleted-me-on-facebook/id987082003?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″ icon=”iOS”]

[market link=”httpshttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.themediadudes.whodeletedme.app” icon=”Android”]

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

520 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.